Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN

Hlavním partnerem našeho psího útulku je bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Poskytuje především bezpečnostní služby a úklidový servis. Působí po celé České republice, má pobočky v každém kraji.

Funguje od roku 1995, od té doby nasbírala bohaté zkušenosti a může tak svým klientům nabídnout vysoce kvalitní služby za rozumné ceny.

Bezpečnostní služby

Agentura zajišťuje ochranu a bezpečí pro soukromé i komerční objekty, administrativní budovy a obchodní centra, hotely, průmyslové a výrobní areály a další. Bezpečnostní služby mohou zahrnovat různé činnosti, mezi které patří například:

  • fyzická ostraha objektu
  • ochrana osob a majetku
  • PCO (napojení na pult centrální ochrany)
  • recepční služby a vrátnice
  • pořadatelství a zabezpečení kulturních a sportovních akcí
  • specifický servis podle požadavků zákazníka

Pult centrální ochrany

Díky napojení na PCO je střežený objekt pod dohledem 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V případě narušení pracovník PCO okamžitě prověří situaci a případně dle pokynů informuje majitele a policii.

Ostraha objektů

Fyzická ostraha budov a areálů může být podpořena elektronickým monitoringem, ale jinak ji zajišťují proškolení, dobře organizovaní strážci. Na přání zákazníka mohou mít uniformy, nebo nenápadné civilní oblečení. Je možné nasadit psovody s cvičenými psy.

Bezpečnostní služby agentury D.I.SEVEN

Šance pro pejsky

Na ostraze budov a objektů se často podílí pejskové z útulku, pokud jsou pro tento úkol vhodní. Je o ně dobře postaráno, mají příjemné zázemí a často jsou strážnými trochu rozmazlováni, ale jako hlídači jsou skvělí.

Úklidové služby a správa budov

Agentura se zabývá také úklidem, ať už se jedná o pravidelný úklid kanceláří, nebo generální úklid průmyslového areálu. Díky prověřenému a schopnému personálu pod vedením zodpovědných manažerů zajistí úklid s parametry přesně na míru přáním a potřebám klienta.

Úklid se týká vnitřních i venkovních prostor i ploch dostupných jen s horolezeckou technikou.

Facility Management

Další doménou D.I.SEVEN je správa budov a kompletní Facility Management. Spoustu dílčích úkolů a práce, kterou administrativní i servisní péče o nemovitosti vyžaduje. Pokud vše necháte na jednom spolehlivém dodavateli, ušetříte hodně času, nákladů a nervů.

Děkujeme agentuře D.I.SEVEN, že pravidelně a dlouhodobě podporuje chod našeho útulku a podílí se na kvalitních životních podmínkách pro naše osiřelé chlupaté miláčky.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN