Nominujte psí hrdiny!

Již třetí ročník ankety Statečné psí srdce začíná.
Také letos časopis Psí kusy ve spolupráci s pořadatelem Zlatého záchranářského kříže vyhlašuje anketu pro největší psí hrdiny minulého roku: Statečné psí srdce. Do konce února můžete nominovat do některé ze čtyř kategorií!
Anketa Statečné psí srdce
Do 28. února do 12. hodiny je možné nominovat psí hrdiny, kteří se v minulém roce zasloužili o záchranu či ochranu lidského života a zdraví. Jsou pro ně, stejně jako minulý rok, vyhlášeny čtyři kategorie:

  • Záchranný čin laiků
  • Záchranný čin služebních psů
  • Spící srdce – In memoriam
  • Pomáhající srdce – pro dlouhodobě pomáhající psy

I letos je anketa připravená ve spolupráci s odborným záchranářským časopisem Rescue report a pod záštitou Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR. Vítězové budou vyhlášeni a jejich příběhy zveřejněny v průběhu března. Veškeré informace i přehledy vítězů minulých ročníků můžete najít a nominace odeslat prostřednictvím webové stránky www.statecnepsisrdce.cz.

„Statečné psí srdce je jedinečné ocenění tohoto druhu v České republice, do projektu jsou zapojeni jak odborníci z různých bezpečnostních a záchranářských profesí, tak široká veřejnost. Nominovat svého psího hrdinu může úplně každý prostřednictvím jednoduchého formuláře na webové stránce www.statecnepsisrdce.cz. Finálové nominace jsou vyhodnocovány předními českými záchranářskými odborníky a dalšími významnými osobnostmi,“ vysvětluje Dušan Stuchlík, šéfredaktor časopisu Psí kusy, který anketu pořádá.

Vítězové Statečného psího srdce navíc automaticky postupují do užších nominací partnerské ankety Zlatý záchranářský kříž. Díky tomu například byl už v minulých letech psí hrdina oceněn samotným prezidentem republiky na pražských Hradčanech.
V případě zájmu o jakékoliv bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Telefonicky: +420 602 575 115, popřípadě na redakčním e-mailu: dusan.stuchlik@provolnycas.cz.

Sdílejte, tím také pomáháte
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter