Nejsme řadový útulek, jsme domov fauny!

DOMOV FAUNY POMÁHÁ STOVKÁM ZVÍŘÁTKŮM BEZ DOMOVA

Ztracená
25%
Nemocná
35%
Týraná
40%

Domov Fauny s.r.o. se zabývá chovem zaběhnutých nebo z různých důvodů odebraných zvířat, nejčastěji pejsků. Pejsci jsou v našem domově veterinárně prohlédnuti, přeočkováni a případná zranění jsou ošetřena.

Krédem domova fauny je chovat zvířata v čistém prostředí, pravidelně je venčit a především vést je k nějaké činnosti, jako je například základní výcvik. Navštivte nás a třeba zrovna vy si vyberete vašeho nového kamaráda a člena rodiny.
Z důvodů omezení hluku není do areálu domova fauny povolen vstup. Pokud vás některý z našich pejsků zaujme, rádi vám o něm poskytneme informace a můžeme vzít pejska společně na procházku.

Domov Fauny je umístěn v obci Hrachov, v bývalém areálu zemědělského družstva. Stavba vznikla rozsáhlou rekonstrukcí zemědělské budovy. Objekt má kapacitu 35 míst, a to především pro zatoulané a opuštěné pejsky.

Toto zařízení není psí hotel, jak se řada lidí mylně domnívá.

V domově fauny jsou 2 karanténní kotce a 1 kotec slouží pro fenu se štěňaty, kde bylo zavedeno i ústřední topení. Je zde i místnost pro veterináře, která byla zařízena dle potřeb veterináře.

Zařízení kotců tvoří zateplené psí boudy, nerez misky, které jsou pravidelně desinfikovány. K pravidelné desinfekci kotců je použit ekologický desinfekční prostředek, který nedráždí tlapky či kůži chovaných psů.

Samozřejmostí v našem domově fauny je ke každému kotci kvalitní a plně dostačující výběh, který ovšem nemůže nahradit procházku ve volné přírodě.

Tuto procházku volnou přírodou pejskům zajišťujeme 2x denně.

Pomoci nám můžete finančním darem nebo zakoupením krmiva či jiného produktu z našeho obchodu pro naše pejsky.

Otevření nového pavilonu pro handicapovaná zvířata.
Dne 30. 7. 2009 proběhla úspěšná kolaudace domova pro opuštěné a handicapované pejsky, objekt byl předán do užívání.

Informace dle zákona č. 90/2012 Sb.

Úplný výpis z obchodního rejstříku zde...
Domov Fauny s.r.o.
Praha 5 - Smíchov
Randova 3205/2, PSČ 150 00
IČ: 27195481

Prohlášení o shodě s GDPR