Podpořte domov fauny!

U nás víte, na co přispíváte.

Každý z Vás si může vybrat dva možné způsoby finanční pomoci - podpora konkrétního projektu a obecná podpora. Výsledkem je finanční pomoc šitá na míru nejen Vám, ale i obyvatelům domova fauny.

Karel Stehlík, Domov Fauny

Obecná podpora

Nejefektivnější způsob, jak pomoci, kde je nejvíc potřeba. Přestože nebudete vědět, jak domov fauny Váš příspěvek využil, stejně si můžete být jistí, že byl investován do nejpotřebnějšího místa. Příspěvky posílejte bankovním převodem.

Číslo účtu: 123-6362250207/0100, VS: 20220001

Potvrzení o darech vydáváme 1x ročně na souhrnnou částku všech darů za jeden rok. Chcete-li toto potvrzení o darech vystavit, napište nám na email: petra.zoubkova@ekonomiajh.eu

Podpora konkrétního projektu - nové psí boudy

Podporou daného projektu přesně víte do čeho se Váš sponzorský dar investoval, jaký je pokrok při vybírání a jak konečná realizace vypadá. Aktuálně potřebujeme nové psí boudy.

Nové psí boudy

Nové psí boudy

Každý z nás se jednou za čas cítí sám a potřebuje pomoc. U nás najdete hned několik pejsků, kteří ji potřebují a Vy máte možnost jim podat pomocnou ruku. Přispějte na nové boudy pro naše čtyřnohé kamarády. Šťastné psí oči za to přeci stojí!
180 000 z 240 000 Kč
Už to skoro máme!
75,0%

Číslo účtu: 123-6362250207/0100, VS: 80210001

Díky variabilnímu symbolu budeme vědět, že peníze náleží na tento projekt.

Pomozte nám zrealizovat náš sen -  vystavět nové boudy pro zatoulané pejsky. Pro začátek jsme si stanovili cíl vystavět 20 bud a budeme doufat, že se nám jich nakonec povede vystavět celkem 35, aby nakonec měli novou boudu všichni.

Zatím se nám podařilo vyrobit 15 psích bud, díky podpoře našich dárců.

Děkujeme společnosti D.I.SEVEN za roční podporu ve výši 3 600 000 Kč. D.I.SEVEN je bezpečnostní agentura, která působí na území celé ČR.

D.I.SEVEN

Děkujeme za dar v podobě krmiva pro naše pejsky.

Děkujeme, že pomáháte

Díky Vaší podpoře jsme schopni neustále zlepšovat nejen život zvířat v domově fauny ale i její okolí. 

Pokud jste darovali peníze a chcete být uvedeni v seznamu dárců, napište nám a my Vás umístíme mezi dárce. S ohledem na GDPR dárce uvádíme na základě jejich žádosti

Karel Stehlík, Domov Fauny