Podpořte domov fauny!

U nás víte, na co přispíváte.

Zajímá Vás podpora domova fauny? Máte hned několik možností, ze kterých si podle Vašeho přání můžete vybrat.

Podpora konkrétního projektu.

Podporou daného projektu přesně víte do čeho se Váš sponzorský dar investoval, jaký je pokrok při vybírání a jak konečná realizace vypadá. 

Podpora určitého pejska - Adopce na dálku.

Pokud byste chtěli své finance investovat více osobně, ale nemůžete si dovolit čtyřnohého kamaráda vzít domů, tak tento druh pomoci je ideální možnost. Jestliže se zapojíte do programu Adopce na dálku, tak dostanete šanci pomoci nejen konkrétnímu pejskovi ale i jinému zvířátku. Další výhoda tohoto programu je, že se můžete zapojit i jako skupina - rodina, škola, školní třída, pracovní kolektiv, farnost, skupina přátel.

Obecná podpora.

Nejefektivnější způsob, jak pomoci, kde je nejvíc potřeba. Přestože nebudete vědět, jak domov fauny Váš příspěvek využil, stejně si můžete být jistí, že byl investován do nejpotřebnějšího místa.

Nové psí boudy

Nové psí boudy

Každý z nás se jednou za čas cítí sám a potřebuje pomoc. U nás najdete hned několik pejsků, kteří ji potřebují a Vy máte možnost jim podat pomocnou ruku. Přispějte na nové boudy pro naše čtyřnohé kamarády. Šťastné psí oči za to přeci stojí!
20 000 z 90 000 Kč
Už to skoro máme!
22,2%

Číslo účtu: 4200343508/6800, VS: 20180001

Díky variabilnímu symbolu budeme vědět, že peníze náleží na tento projekt.

Pomozte nám zrealizovat náš sen -  vystavět nové boudy pro zatoulané pejsky. Pro začátek jsme si stanovili cíl vystavět 10 bud a budeme doufat, že se nám jich nakonec povede vystavět celkem 35, aby nakonec měli novou boudu všichni.

Děkujeme za dar v podobě krmiva pro naše pejsky.

Děkujeme, že pomáháte

Každý z Vás si může vybrat ze tří možných způsobů finanční pomoci - podpora konkrétního projektu, podpora určitého pejska a obecná podpora. Výsledkem je finanční pomoc šitá na míru nejen Vám, ale i obyvatelům domova fauny.

Díky Vaší podpoře jsme schopni neustále zlepšovat nejen život zvířat v domově fauny ale i její okolí. 

Karel Stehlík, Domov Fauny